Deutsch Polski Slovensky

English


H
otel Set
Novinka!! V tomto hotelu můžete získat 10% slevu na ubytování - vyžádejte si Váš kód na slevu, anebo
získejte další slevu 10% na všechny ceny s použitím Promotional Code: cdfoto


Hotel Set, Bratislava - malý, útulný hotel se nachází v širším centru Bratislavy na Kalinčiakovej ulici 29 v areálu Národního tenisového centra (Aegon Aréna, Príkopova 6) a iba 4 min. chůze od Zimného stadiona Ondreja Nepelu (Slovnaft Aréna), kde se hrají hokejové utkání Bobrovovej divize KHL. Hotel má výbornou dostupnost na všechny důležité dálniční a výjezdové směry. Je výbornou volbou pro sportovce, obchodní cestující a ty, kteří upřednostňují tiché prostředí, ne daleko od centra. Příjemný a útulný interiér se vyznačuje vzdušností a množstvím světla a vybavený je stylovým nábytkem Antona Bendisa. Hotel má 25 pokojů - jednolůžkové, dvoulůžkové i apartmány. Všechny jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, TV, trezorem, vestavěným fénem, minibarem, psacím stolkem a zdarma WI-FI internetovým připojením, tři pokoje mají malou kuchyňku. Většina pokojů má balkon. Náš nekuřácký hotel má bezbariérový přístup a jeden dvoulůžkový pokoj uzpůsobeny pro imobilní hosty.
Součástí hotelu je i restaurace s nabídkou kvalitních jídel domácí a mezinárodní kuchyně. Je otevřená i pro veřejnost každý den od 7.00 - 22.00, během víkendů do 12.00. Je možné uspořádat menší oslavy a svatby, firemní večírky, kapacita je 35 židlí. Během teplých měsíců mohou hosté využívat posezení na tiché terase. Hotel Set nabízí různé služby, hosté si mohou zasportovat v NTC, s nímž je hotel propojen. K dispozici je fitness centrum, tenis, badminton, squash, masáž, sauna, případně mohou využít služeb kadeřnického a
kosmetického salónu, který se také nachází v areálu NTC. Školení, semináře, tiskové konference a malé konference je možné uspořádat ve třech saloncích. Parkování je možné v omezeném množství před hotelem nebo v podzemní garáži za poplatek. Spojení s městem zajišťují tramvaje MHD č. 1, 2 a 4, s výstupem na zastávce Nová Doba.

Adresa: Hotel Set, Kalinčiakova 29 / A, 831 03 BRATISLAVA, Slovensko

TEL.:  +421 2 491 096 00, fax: +421 2 491 096 90
URL: www.hotelset.sk , e-mail: reservation@hotelset.sk, info@hotelset.sk

Hledání v katalogu Cdfoto.net:
 

Hotel Set v Bratislavě

Hotel Set - letní terasa

Hotel Set - recepce Hotel Set - Apartmán
Hotel Set - restaurace Tearoom, foto 01 Hotel Set - restaurace Tearoom, foto 02
Hotel Set - restaurace Tearoom, foto 03 - 05

Hotel Set - interiér 01 Hotel Set - interiér 02
Hotel Set - interiér 03 - 05

Hotel Set -  interiér 06

Hotel Set - interiér 07

Hotel Set - interiér 08 Hotel Set - salónek

Kadernícky a kosmetický salón ARRIA

Fitnescentrum v NTC

Hotel Set - interiér 09
Doporučení webstránky přátelům
 


Všechna práva vyhrazena
 

Zpět

Copyright © 2004 GINKO PRO, Bratislava