Deutsch Polski Česky

English


H
otel Set
Novinka!! V tomto hoteli môžete získať 10% zľavu na ubytovanie - vyžiadajte si Váš kód na zľavu, alebo
získajte ďalšiu zľavu 10% na všetky ceny s použitím Promotional Code: cdfoto


Hotel Set, Bratislava - malý, útulný hotel sa nachádza v širšom centre Bratislavy na Kalinčiakovej ulici 29 pri areáli Národného tenisového centra (Aegon Aréna, Príkopova 6 ) a iba 4 min. chôdze od Zimného štadióna Ondreja Nepelu (Slovnaft Aréna), kde se hrajú hokejové zápasy Bobrovovej divízie KHL. Hotel má výbornú dostupnosť na všetky dôležité diaľničné a výjazdové smery. Je výbornou voľbou pre obchodných cestujúcich a tých, ktorí uprednostňujú tiché prostredie, nie ďaleko od centra. Príjemný a útulný interiér sa vyznačuje vzdušnosťou a množstvom svetla a vybavený je štýlovým nábytkom Antona Bendisa. Hotel má 25 izieb – jednolôžkové, dvojlôžkové aj apartmány. Všetky sú vybavené  kúpeľňou so sprchovým kútom, TV, trezorom, vstavaným fénom, minibarom, písacím stolíkom a zdarma wi fi internetovým pripojením, tri izby majú malú kuchynku. Väčšina izieb má balkón. Hotel má bezbariérový prístup a jedna dvojlôžková izba je prispôsobená pre imobilných hostí.
Súčasťou hotela je aj reštaurácia s ponukou kvalitnej domácej a medzinárodnej kuchyne. Je otvorená aj pre verejnosť každý deň od 7.00 – 22.00, počas víkendov do 12.00. Je možné usporiadať menšie oslavy a svadby, firemné večierky, kapacita je 35 stoličiek. Počas teplých mesiacov môžu hostia využívať posedenie na tichej terase. Hotel Set ponúka rôzne služby, hostia si môžu zašportovať v NTC, s ktorým je hotel prepojený. K dispozícii je fitnescentrum, tenis, bedminton, squash, masáž, sauna, prípadne môžu využiť služby kaderníckeho a kozmetického salónu, ktorý sa tiež nachádza v areáli NTC.
Školenia, semináre, tlačové konferencie a malé konferencie je možné usporiadať v troch salónikoch. Parkovanie je možné v obmedzenom množstve pred hotelom alebo v podzemnej garáži za poplatok. Spojenie s mestom zabezpečujú električky MHD č. 1, 2 a 4, s výstupom na zastávke Nová Doba.

Adresa: Hotel Set, Kalinčiakova 29/A , 831 03 BRATISLAVA, Slovensko
TEL.:  +421 2 491 096 00, fax: +421 2 491 096 90
URL: www.hotelset.sk , e-mail: reservation@hotelset.sk, info@hotelset.sk

Hľadanie v katalógu Cdfoto.net:
 

Hotel Set v Bratislave

Hotel Set - letná terasa

Hotel Set - recepcia Hotel Set - Apartmán
Hotel Set - reštaurácia Tearoom, foto 01 Hotel Set - reštaurácia Tearoom, foto 02
Hotel Set - reštaurácia Tearoom, foto 03 - 05

Hotel Set - interiér 01 Hotel Set - interiér 02
Hotel Set - interiér 03 - 05

Hotel Set -  interiér 06

Hotel Set - interiér 07

Hotel Set - interiér 08 Hotel Set - salónik

Kadernícky a kozmetický salón ARRIA

Fitnescentrum v NTC

Hotel Set - interiér 09
Doporučenie webstránky priateľom
 


Všetky práva vyhradené
 

Späť

Copyright © 2004 GINKO PRO, Bratislava